BİZ KİMİZ?

Şirketimiz Türkiye merkezli bir kuruluştur.

Amacımız; tarımda yeni teknoloji ve doğru bilgiler kullanılarak, tarımsal üretimde verim ve kalite artışı ile üreticilerimizin ve partnerlerimizin karlılığını sağlamaktır. Bilim ve teknolojinin en güncel metotlarını kullanarak eğitimli ve tecrübeli ekibiz ile tarım paydaşlarımıza hizmet vermeyi hedef alıyoruz.

Proffarm ailesi olarak 9 yıllık tohumculuk tecrübemizi, dünya tohumculuk sektörünün önemli firmaları ile paylaşarak; kaliteli, hastalıktan ari, genetik safiyetleri ve çimlenme kabiliyetleri yüksek tohum üretimi yapmaktayız.

En üst düzeyde operasyonel yetkinlik ve kaliteyi yakalamak için gereken tüm kaynakları sağlarız.

HİZMETLERİMİZ

• Hibrit ayçiçeği, mısır ve kanola ham tohum üretimi

• Hibrit ayçiçeği, mısır ve kanola ön temiz tohum üretimi

• Hibrit ayçiçeği, mısır ve kanola son ürün tohum üretimi

• Islahtan çıkan yeni hibrit çeşitlerin tescil ve sertifikasyon hizmetleri

• Ayçiçeği, mısır ve kanola tohumlarının Türkiye pazarında satış organizasyonu

• AR-GE denemeleri ekimi ve takibi

• Sözleşmeli Üretim

 

VİZYONUMUZ

Çalışanları ve ortakları ile mutlu, katma değeri yüksek stratejik ürünlerin ıslahını yapan ve üreten, ürettiklerini ortakları ile paylaşan, günün koşullarına hızla adapte olabilen, ölçülebilir riskleri öngörerek geleceğe stratejik yatırımlar yapan, Orta Doğu, Balkanlar, BDT ve Orta Asya’yı da içeren coğrafyanın en güçlü tohumculuk şirketi olmak.

MİSYONUMUZ

Üretimin bolluk bereket olduğuna inanan, üretimlerinde en uygun maliyetle en yüksek kaliteyi yakalamayı amaç edinen, tohumculuk sektörünün ülkemiz için stratejik öneme sahip olduğunun bilinciyle hem insan kaynağı hem de teknolojik olarak yatırım yapan, Müşterilerine daima en yüksek hizmeti ve en iyi ürünü sağlayan tohumculuk firması olmaktır.